į pradžią turinys susisiekite  
Apie mus


Visa, dėl ko gyvename, kuo džiaugiamės ir  ką branginame, gali akimirksniu netekti prasmės, išgirdus gydytojo žodžius: „Jūs sergate“. Kiekvienu atveju žinia skamba kaip prakeiksmas, tarsi užbrėždamas brūkšnį tarp praeities ir ateities: praeities, kuomet rūpėjo gerbūvis, mažesni ir didesni buitiniai rūpesčiai, mokslai, karjera, gal būt vaikų ar anūkų gerovė, ir ateities - pilkai juodos nežinios, pasiryžus arba elementariam susitaikymui su realybe ir savo sveikatos būklės atidavimas į medikų rankas, arba begalinė kova ir tikėjimas, jog likimas žiauriai turi bausti tik prasikaltusius.

 

Tikėdami, jog daugelis dalykų yra mūsų pačių rankose, kad gyvenimo džiaugsmas ir gera savijauta neateina visiškai savaime, ir neturėdami tikslo propaguoti tik kažkurį vieną gyvenimo būdą ar proteguoti kažkurios kompanijos produktus, kviečiame diskutuoti, konsultuotis, skelbtis.

 

Vis daugiau žmonių renkasi ekologišką gyvenimo būdą, natūralius sveikatinimo metodus, sveikatos profilaktiką. Vadinasi, yra viltis, kad pamažu išmoksime atskirti visagalės spalvingos reklamos pražūtingai kenksmingus produktus ir rinksimės gal būt brangesnes, tačiau mažiau kenksmingas natūralias, ekologiškas prekes, sveikesnius maisto produktus, natūralius gydymo metodus, ir išsiugdysime sveikesnį ir šviesesnį požiūrį į visa tai, kas mus supa.

 

Būkime kartu!