į pradžią turinys susisiekite  
KLAUSIMAI - ATSAKYMAI
Kaip naudojamas Poltavos Bišofitas?

Kadangi produktų yra keletas skirsis ir jų naudojimo galimybes: kristalų koncentratas (voniai, pirčiai, odos pilingui), mineralų tirpalai (vonelėms, kompresams, įtrynimams), geliai (sąnarių, raumenų, nugaros skausmas, traumos). Taip pat galime pasiūlyti gelį venoms, kremą pėdoms (minkština, gydo įtrūkimus).

 
 
Norėčiau sužinoti ar tiesa, kad Poltavos bišofito produktai stiprina nervų sistemą ir pagerina savijautą.

Poltavos bišofito sveikatinančios vonių procedūros plačiai taikomos sanatorijose ir susilaukia puikių atsiliepimų. Poltavos bišofite yra net 65 Mendelejevo sistemos elementai, todėl vonios su šiuo kristalų koncentratu turi bendrą sveikatinantį poveikį. Vonios su bišofitu palankiai veikia visą organizmą: pagreitina odos regeneraciją ir pagerina odos būklę. Dėl didelės bromo chlorido, magnio ir kitų druskų bei mikroelementų (jodo, vario, geležies, silicio, molibdeno) koncentracijos vonios ramina, padeda atsipalaiduoti ir stiprina nervų sistemą.

 
 
Skauda sąnarius, ypač kelio, ka patartumėt?

Sąnariams labai tinka Poltavos bišofitas: tirpalas kompresams arba gelis įtrynimams. Taip pat kelio skausmą gali raminti įtvaras su gintaru.

 
 
Ar galim be gydytojo paskyrimo naudoti bišofitą, ar jis nekenksmingas. Skaičiau kad tinka vaikams, sūnui dermatitas, o mama su sanariais serga, skaiciau kad irgi tinka.

Poltavos bišofitas yra natūrali ir nekenksminga gamtoje susiformavusi medžiaga, magnio druska - didžiulis įvairių mineralų ir mikroelementų darinys, šiuo metu glūdintis net 2,5 km gylyje.

Bišofitą galima naudoti be gydytojo paskyrimo. Indikacijos: magnio trūkumas, odos problemos, sąnarių ir raumenų skausmai. Kiekvienu atveju reikia pasirinkti patogiausią formą. Esant sąnarių skausmams patogu įtrinti geliu, tačiau galima naudoti ir mineralų tirpalo kompresus; esant odos problemoms, nerimui, nemigai naudojamos bišofito vonios. Vaikui į vonią naudojamo bišofito normą reikia sumažinti priklausomai nuo amžiaus: kuo mažesnis vaikas, tuo mažesnės koncentracijos voneles darome.

 
 
Ar vakare galima naudoti bišofitą, ar netrukdys miegui?

Poltavos bišofitas susiformavęs gamtoje giliausiuose kloduose, o jį išgavus, gaminami įvairūs preparatai. Apie kurį kalbame? Mineralų tirpalai ir geliai skirti sąnariams, raumenims, pagerins savijautą ir miegui netrukdys. Jei kalbame apie bišofito kristalų koncentratą, tai vonios ne tik praturtins organizmą mineralais ir mikroelementais, ypač magniu, taip pat palankiai veiks odą, ypač dermatitų, bėrimų atvejais, bet ir atpalaiduos, ramins, pašalins fizinį nuovargį ir raumenų įtampą dėl jame esančio bromo ir jodo. Tik vonia neturi būti karšta, o kūno temperatūros 36-38 C. Geros savijautos ir ramaus miego!