į pradžią turinys susisiekite  
NAUJIENOS
Į pagalbą pėdų negalavimams

Plokščiapėdystė, kulno skausmas (kulno ataugos), pėdos didžiojo piršto iškrypimas (Hallux valgus deformacija), nuospaudos, "pentinai", plaktukiniai pirštai ir kitos pėdų problemos. Kaip gali Step Forward ortopediniai batų įdėklai įtakoti dažniausius pėdų negalavimus?

plačiau
 
Mikrovibracijos ir vibroakustinė terapija

Mikrovibracija yra kiekviename gyvame organizme. Mikrovibracija - toks pats svarbus ir nepakeičiamas veiksnys žmogui, kaip maistas ir deguonis. Vibroakustinė terapija leidžia padidinti mikrovibraciją organizme. Tai lemia didelį efektyvumą ir plačias panaudojimo galimybes. Vibroakustiniuose aparatuose taikomų dažnių ir amplitudžių diapazonas atitinka gyvų organizmų mikrovibracijas.

plačiau
 
Ar galima pilnavertė mityba be maisto papildų?

Atėjus šaltajam sezonui vis dažniau akys ima krypti į maisto papildus. O ką mano dr. Guoda Azguridienė? Apie tai ji dalijasi savo tinklaraštyje. Pasmalsaukime ir mes.

plačiau
 
Mineralai osteoporozės profilaktikai

„Kaulus stiprinti reikia nuo jaunystės – rūpintis, kad maiste būtų pakankamas kalcio ir vitamino D kiekis, gera hormonų veikla ir netrūktų fizinio aktyvumo, – sako  prof. Vidmantas Alekna.

Mineralų šaltinis Bišofitas turi labai daug mineralų, ypač magnio, todėl reguliuoja medžiagų apykaitą, gerina kraujotaką, stiprina raumenų tonusą ir taip padeda organizmui pasisavinti kalcį. Nors bišofitas nėra medikamentas, jis padeda pristabdyti osteoporozės procesą. O taip pat, šis mineralas stiprina imuninę sistemą“.

plačiau
 
Plaukų dažų ABC

Šiandien pakviesime prie plaukų dažų lentynos ir kartu su dr. Guoda Azguridiene aptarsime plaukų dažų pasirinkimą, jų sudėtį. Pasimokysime nepasiklysti ir pasirinkti ne tik nekenkiančius mūsų sveikatai, bet ir ilgalaikius plaukų dažus.

plačiau
 
Kaip išsirinkti naują čiužinį

Kurį laiką nesiseko kokybiškai išsimiegoti? Kaltinate įtampą, stresą, o gal kaltas lovos čiužinys, kurį jau metas keisti? Štai ABC į ką atkreipti dėmesį renkantis, nes konsultantai prekybos vietose dažnai mus apipila įvairiais terminais, kurių mes iki to laiko neesame girdėję...

plačiau
 
Vibroakustinė terapija

Gyvi organizmai – sudėtingi organizmai. Ir ko tik juose nevyksta! Įvairiausios cheminės reakcijos, fizikiniai procesai, jau nekalbant apie neapčiuopiamus dvasinius potyrius ir įvairiausius žmogaus sielos virpėjimus. Vienas iš tokių mažai pažintų vyksmų - mikrovibracija. Jai į pagalbą atskuba Vitafon aparatai, kurie gerina kraujotaką, bei limfos tekėjimą, su jais atliekama vibroakustinė terapija.

plačiau
 
Gintaro galios

Turbūt teko girdėti, kaip nuo seno močiutės kalbėdavo, kad gintaro karoliai gydo. Tai nėra prasimanymas, nes iš tiesų gintarui prie kūno sušilus, išsiskiria gintaro rūgštis, kuri ir turi sveikatinatį poveikį.

 

 

plačiau
 
Paprastoji trūkažolė su nepaprastomis savybėmis

Nors lietus nenori mums leisti žoliauti, tačiau radę nors vieną saulėtą akimirką nepamirškime prisirinkti Paprastosios trūkažolės, kurios savybės tikrai nėra paprastos. Paprastoji trūkažolė (lot. Cichorium intybus) arba paprastoji cikorija melsvais žiedais papuošia laukus vidurvasarį.

 

 

plačiau
 
Kaip išsirinkti kompresines kojines?

Šiandien pasidalinsime patarimais,  kaip išsirinkti kompresines kojines. Tai aktualu ne tik tiems, kuriems gydytojas jau paskyrė kompresinę terapiją, bet ir tiems, kurie kenčia dėl diskomforto, nemalonaus jausmo ar skausmo kojose, tačiau dar nenuėjo pas gydytoją ir ieško atsakymo, kodėl vakarais nebesinori nieko, tik ištiesti kojas, pakelti jas kuo aukščiau ir nieko neveikti, nes tiesiog kojos "nebeklauso".

plačiau
 
1   2   >  >>