į pradžią turinys susisiekite  
NAUJIENOS
Apie kokybę paprastai

Šiandien vis dažniau norime išsirinkti kokybišką produktą, geriau mažiau nei bet ko, ar ne? Kaip tai padaryti savo tinklaraštyje dalijasi dr. Guoda Azguridienė.

Kokybė – dalykas sudėtingas. Jis priklauso nuo daugybės veiksnių, kurie netgi skiriasi skirtingoms produktų grupėms. Kuo produktas sudėtingesnis, tuo daugiau reikia žinių norint įvertinti. Kas yra kokybiškas tekstas? Kokybiška daina ar spektaklis? Juk nepakanka, kad be gramatinių ar atlikimo klaidų. Ir subjektyvi nuomonė „man patinka“ taip pat ne viską pasako.

plačiau
 
Žalioji kava, kas ji?

Norite sužinoti kuo skiriasi kava iš skrudintų kavos pupelių nuo žaliosios kavos? Tuomet šis straipsnis kaip tik Jums.

Kas yra kava, kavos pupelės puikiai visi žinome. Jeigu žodyne paieškotume žodžio „žalias“ reikšmės, gautume daug įvairių reikšmių, tarp kurių yra ir tokia „termiškai neapdorotas: nevirtas, nekeptas, nelydytas, nedegtas ir pan.“ Taigi, Žalioji kava yra ruošiama iš neskrudintų kavos pupelių.

plačiau
 
Limonadas karštai vasaros dienai

Kuo atsigaivinti karštą vasaros dieną? Naujas receptas mūsų Virtuvėlėje. O kartu sužinosite ir 10 stebuklingų obuolių sidro acto savybių. Kviečiame!

plačiau
 
Kaip išsirinkti diržą po gimdymo?

Įvedus į paieškos sistemą "diržas po gimdymo" ar panašią užklausą gausime tikrai daug atsakymų, kaip išsirinkti sau tinkantį? Šiandien straipsnis Jums Patarimų gido skiltyje.

plačiau
 
Geriausio aliejaus paieškos

Kaip išsirinkti geriausią alyvuogių aliejų mums pataria sveikos gyvensenos tyrinėtoja Guoda Azguridienė.

Pirmiausia, tai galime padaryti ragaujant. Tačiau kai kuriuos pagrindinius kokybiško alyvuogių aliejaus ypatumus galima rasti ir etiketėje. Ko ten ieškoti?

plačiau
 
<<  <  1   2