į pradžią turinys susisiekite  
Patarimų gidas
Plaukų dažų ABC pagal Guodą Azguridienę

"Kadangi plaukų dažai yra vienas agresyviausių kosmetikos produktų, o nemažos dalies moterų sprendimas juos dažyti vis viena jau yra padarytas, pravartu gerai žinoti plaukų dažų tipus ir jų pliusus bei minusus", teigia Guoda Azguridienė savo straipsnyje "Plaukų dažų ABC". Dažyti ar ne, kiekvieno asmeninis apsisprendimas, tačiau tausoti dažant, ypač silpnus, žilus, retus yra labai svarbu.

plačiau
 
Naują čiužinį besirenkant

Suderintas gero miego komplektas: čiužinys, lovos grotelės ir pagalvė - tai kokybiško poilsio garantas. Šį kartą patarimai renkantis čiužinį. Nuo ko pradėti?

plačiau
 
Į pagalbą renkantis kompresines kojines

Dienos pabaigoje jaučiate kojų sunkumą, nuovargį? O gal kojos patinsta ar tirpsta, lyg po jas bėgiotų skruzdėlės? Matomas rausvas kraujagyslių tinklelis ar pirmosios melsvos venų vagelės? Tai pirmieji varikozės arba tiesiog išsiplėtusių venų požymiai. Kaip vieną iš profilaktikos ir gydymo priemonių gydytojas turbūt rekomenduos kompresinę terapiją.

plačiau
 
Geriausio aliejaus paieškos

Kaip atskirti gerą alyvuogių aliejų? Pirmiausia, tai galime padaryti ragaujant. Tačiau kai kuriuos pagrindinius kokybiško alyvuogių aliejaus ypatumus galima rasti ir etiketėje. Ko ten ieškoti pataria sveikos gyvensenos tyrinėtoja Guoda Azguridienė.

plačiau
 
Kaip išsirinkti diržą po gimdymo?

Laukimosi laikas yra vienas įdomiausių moters gyvenime. Tuo metu išgyvename daug įvairių jausmų, o taip pat iškyla ir daug įvairių klausimų apie nėštumą, kūdikį, o kuo labiau artėja gimdymo laikas imame rūpintis ir apie kraitelį, kurį imsime į ligoninę. Vienas iš daiktų turėtų būti diržas arba korsetas po gimdymo.

plačiau