į pradžią turinys susisiekite  
Rekomenduojame

Kaina: 8.60 EUR
Kiekis

Fitoekstraktų, aromatinių aliejų ir gyvybiškai svarbių mikro - ir makroelementų kompleksas fitomineralinių vonių procedūroms. Vonios praturtina organizmą magniu transdermiškai.


Koncentrato sudėtyje yra Poltavos bišofito, jūros druskos, eukaliptų aliejaus ir ektrakto. Vonios su eukaliptų ekstraktu ir magnio jonais tonizuoja, dezodoruoja ir atgaivina odą, pasižymi nuskausminančiu ir priešuždegiminiu poveikiu esant judėjimo aparato ir raumenų skausmams. Gerina kraujotaką, šalina mieguistumą, padeda normalizuoti cukraus kiekį kraujyje. Eukaliptas pasižymi antivirusiniu ir antimikrobiniu poveikiu.


Naudojimas. Vieną gaubtelį koncentrato ištirpinti vonioje ar vonelėje 37C vandenyje, procedūros trukmė 15-20 minučių. Poveikis sustiprės padidinus koncentraciją dvigubai.


Vonios procedūros (SPA) teigiamai veikia visą organizmą: pagerina nuotaiką, padeda atgauti jėgas po fizinio ir emocinio krūvio, gerėja kraujotaka ir limfotaka.


Nenaudoti esant ūmiems ir infekciniams susirgimams, trombozei, epilepsijai, 2 ir 3 laipsnio hipertonijai, individualiam netoleravimui, esant bendroms kontraindikacijoms balneoterapijos procedūroms.


500 ml