į pradžią turinys susisiekite  
Rekomenduojame

Kaina: - EUR
Kiekis

Bišofitas yra natūralus mineralas kurio sudėtyje yra net 65 periodinės lentelės elementai. Ekologiniu požiūriu bišofitas yra visiškai švari medžiaga, išgaunama daugiau kaip iš 2,5 km gylio.

 

Gamtinis magnio ir mikroelementų šaltinis odai, sąnariams, stuburui, raiščiams, raumenims, širdžiai ir kraujagyslėms, nervų sistemai.

 

Tonizuoja odą, stiprina nagus, gerina miegą. Antistresinis, atpalaiduojantis poveikis. Naudojimui sanatorijose, SPA salonuose, namuose. Galima naudoti pirtyje.

 

  • Vonioms: 100-150 ml ištirpinama 100 litrų šilto vandens. 
  • Vonelėms: 50-100 ml ištirpinama 1 litre šilto vandens. Vonios procedūros trukmė 15-20 minučių, 35-38 C

Namuose vonioje patartina pagulėti prieš miegą.

 

Vonios procedūra su bišofitu atpalaiduoja, praturtina odą mineralais ir pagerina jos būklę. Koncentrato sudėtyje yra 10- 12% vandenyje tirpstančio magnio jonų, taip pat didelis kiekis jodo, ir mikroelementų. 

 

Neturite vonios? Šia druska puikiai nušveisite odą (pilingas). Ištrinkite kūną ir keletą minučių pabūkite, kad mineralai prasiskverbtų, o kad neprailgtų laikas, tuo metu pasimasažuokite kūną; paskui nuskalaukite vandeniu.

 

Pirtininkai itin mėgsta bišofito druską naudoti pirtyjem- įtrynus odą šia druska eikite kaitintis.

 

Nenaudokite bišofito esant žaizdoms, tačiau priemonė puikiai padės atsikratyti nepageidautinų spuogelių, o vonios rekomenduojamos sergant psoriaze (tik ne paūmėjimo metu).

 

Geri rezultatai pasiekiami dermatito atvejais.

 

Mineralai stiprina nagus.

 

1000 ml

 

Pagaminta Ukrainoje

 

Įsigyti galima el parduotuvėje www.ecohit.lt