į pradžią turinys susisiekite  
Sveikata
Ar galima pilnavertė mityba be maisto papildų?
Ar galima pilnavertė mityba be maisto papildų?

Atėjus šaltajam sezonui vis dažniau akys ima krypti į maisto papildus. O ką mano dr. Guoda Azguridienė? Apie tai ji dalijasi savo tinklaraštyje. Pasmalsaukime ir mes.

plačiau
 
Gintaro galia
Gintaro galia

Ką dar be vaistų galime pasirinkti sunegalavus? Dažnai užtenka paprastesnių profilaktikos ar gydymo priemonių. Vienas tokių būdų įveikti tam tikrus sveikatos sutrikimus gali būti ir gintaro terapija. Gintaras nuo seno buvo laikomas ne tik puošmena, bet ir vaistu nuo kai kurių ligų.

plačiau
 
Žalioji kava, kas ji?
Žalioji kava, kas ji?

Kas yra kava, kavos pupelės puikiai visi žinome. Jeigu žodyne paieškotume žodžio „žalias“ reikšmės, gautume daug įvairių reikšmių, tarp kurių yra ir tokia „termiškai neapdorotas: nevirtas, nekeptas, nelydytas, nedegtas ir pan.“ Taigi, Žalioji kava yra ruošiama iš neskrudintų kavos pupelių.

plačiau
 
Apie kokybę paprastai
Apie kokybę paprastai

Mintimis savo tinklaraštyje http://guodos.pastebejimai.lt dalijasi dr. Guoda Azguridienė.

 

Vis galvoju, kaip paprastai įvardinti, kas yra produkto kokybė (juk sakom – prekiaujam tik kokybiškais), ir nėra kaip. Nes kokybė – dalykas sudėtingas. Jis priklauso nuo daugybės veiksnių, kurie netgi skiriasi skirtingoms produktų grupėms. Kuo produktas sudėtingesnis, tuo daugiau reikia žinių norint įvertinti. Kas yra kokybiškas tekstas? Kokybiška daina ar spektaklis? Juk nepakanka, kad be gramatinių ar atlikimo klaidų. Ir subjektyvi nuomonė „man patinka“ taip pat ne viską pasako. Artėja Eurovizija, gera iliustracija apie vyraujančias nuomones ir kokybiškas dainas.

plačiau
 
Patarimų gidas: Ką valgyti, kad jaustumeisi puikiai ir atrodytum ne ką prasčiau? (1)
Patarimų gidas: Ką valgyti, kad jaustumeisi puikiai ir atrodytum ne ką prasčiau? (1)

Nepaisant to, ką matai per televiziją, girdi per radiją ar gali perskaityti internete, nėra jokios paslaptingos formulės ar ypatingos tabletės, kuri padėtų būti sveikam, gerai atrodyti, jaustis laimingam ir numesti svorio.

Tačiau vis dėlto nėra jau taip sudėtinga norint viso to pasiekti, kaip kartais gali pasirodyti.

Žinoma, kaip ir visur, taip ir siekiant gerai atrodyti bei puikiai jaustis, reikia įdėti nemažai darbo. Štai keletas patarimų, kurie padės pakeisti tavo kasdieninį gyvenimą į gerąją pusę

plačiau
 
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   >  >>