į pradžią turinys susisiekite  
Sveikata
Į pagalbą pėdų negalavimams
Į pagalbą pėdų negalavimams

Plokščiapėdystė, kulno skausmas (kulno ataugos), pėdos didžiojo piršto iškrypimas (Hallux valgus deformacija), nuospaudos, "pentinai", plaktukiniai pirštai ir kitos pėdų problemos. Kaip gali Step Forward ortopediniai batų įdėklai įtakoti dažniausius pėdų negalavimus?

plačiau
 
Mikrovibracijos ir vibroakustinė terapija
Mikrovibracijos ir vibroakustinė terapija

Mikrovibracija yra kiekviename gyvame organizme. Mikrovibracija - toks pats svarbus ir nepakeičiamas veiksnys žmogui, kaip maistas ir deguonis. Vibroakustinė terapija leidžia padidinti mikrovibraciją organizme. Tai lemia didelį efektyvumą ir plačias panaudojimo galimybes. Vibroakustiniuose aparatuose taikomų dažnių ir amplitudžių diapazonas atitinka gyvų organizmų mikrovibracijas.

plačiau
 
Ar galima pilnavertė mityba be maisto papildų?
Ar galima pilnavertė mityba be maisto papildų?

Atėjus šaltajam sezonui vis dažniau akys ima krypti į maisto papildus. O ką mano dr. Guoda Azguridienė? Apie tai ji dalijasi savo tinklaraštyje. Pasmalsaukime ir mes.

plačiau
 
Gintaro galia
Gintaro galia

Ką dar be vaistų galime pasirinkti sunegalavus? Dažnai užtenka paprastesnių profilaktikos ar gydymo priemonių. Vienas tokių būdų įveikti tam tikrus sveikatos sutrikimus gali būti ir gintaro terapija. Gintaras nuo seno buvo laikomas ne tik puošmena, bet ir vaistu nuo kai kurių ligų.

plačiau
 
Žalioji kava, kas ji?
Žalioji kava, kas ji?

Kas yra kava, kavos pupelės puikiai visi žinome. Jeigu žodyne paieškotume žodžio „žalias“ reikšmės, gautume daug įvairių reikšmių, tarp kurių yra ir tokia „termiškai neapdorotas: nevirtas, nekeptas, nelydytas, nedegtas ir pan.“ Taigi, Žalioji kava yra ruošiama iš neskrudintų kavos pupelių.

plačiau
 
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   >  >>