į pradžią turinys susisiekite  
Sveikata
Gintaro galia

Ką dar be vaistų galime pasirinkti sunegalavus? Dažnai užtenka paprastesnių profilaktikos ar gydymo priemonių. Vienas tokių būdų įveikti tam tikrus sveikatos sutrikimus gali būti ir gintaro terapija. Gintaras nuo seno buvo laikomas ne tik puošmena, bet ir vaistu nuo kai kurių ligų.

 

Gintaras – tai fosiliniai sakai, organinės kilmės mineralas, susidaręs sustingus spygliuočių augalų sakams. Gintaro rūgštis, kurios skaidriame gintare yra nuo 3 iki 8 proc., yra stiprus biologinis stimuliatorius, kuris teigiamai veikia žmogaus organizmą ir stiprina jo gyvybines bei gynybines galias.

 

Baltijos gintaras yra pranašesnis už kitas gintaro rūšis, nes jame yra didžiausias gintaro rūgšties kiekis. Permatomam gintare jos randama nuo 3.2 iki 4.5 proc., o pavyzdžiui gintaro žievėje net iki 8.2 proc.. Gintaro rūgštis, pasižyminti priešuždegiminėmis, antikancerogeninėmis, imunitetą stiprinančiomis savybėmis, yra naudojama kosmetikoje gaminant pudrą, kremą, ir kitus kosmetinius produktus, bei medicinoje, kuriant priešvėžinius ir kitokius medikamentus.

 

Kompanija PANI TERESA MEDICA S.A siūlo mums gaminius: įtvarus, kojines, apatinius drabužius, į kurių pluoštą yra įterpta gintaro. Gaminiai su gintaru gelbsti patiriantiems reumatinius skausmus, padeda efektyviai reguliuoti kūno temperatūrą, mažina prakaitavimą, tai padeda jaustis jaukiai ir komfortiškai ypač šaltuoju metų laiku. Gaminami apatiniai drabužiai tinka aktyviems žmonės, bei reabilitacijos metu kai reikalinga užtikrinti tolygią kūno ir raumenų temperatūrą, o puskojinės su gintaru gelbsti nuo nemalonaus kojų kvapo ir turi priešgrybelinį poveikį.

 

 

 

Gaminių su gintaru galima įsigyti internetinėse parduotuvėse: www.ecohit.lt, www.ekomed.lt
 Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti