į pradžią turinys susisiekite  
Sveikata
Žarnyno veiklą gerinanti kefyro ir jogurto dieta
Žarnyno veiklą gerinanti kefyro ir jogurto dieta

Gydomosios dietos trukmė – 7 dienos. Draudžiami produktai: cukrus, druska, gazuoti ir alkoholiniai gėrimai, tabakas, riebūs, saldūs, miltiniai produktai, kepta mėsa ir žuvys, prieskoniai. Dieta slopina rūgimo procesus, malšina žarnyno spazmus, gerina virškinimą.

plačiau
 
Sinusų plovimas namuose
Sinusų plovimas namuose

Sinusų problemos gali būti kai kurių ligų priežastis. Sinusitas yra nemaloni liga pasireiškianti bet kokio amžiaus ar lyties žmonėms. Sinusitas – tai prienosinių ertmių (sinusų, ančių) gleivinės uždegimas. Uždegimas sukelia didesnę gleivių sekreciją ir patinimą, trukdantį šioms gleivėms nutekėti. Negydomas ilgai trunkantis sinusitas gali būti infekcijos priežastis. Sinusitą dažniausiai sukelia peršalimas ir alergijos. Jį taip pat gali sukelti kreiva nosies pertvara, nosies polipai, astma, cistinė fibrozė, bronchektazijos, imuninės sistemos sutrikimai.

plačiau
 
Gydymas … įtaiga?
Gydymas … įtaiga?

Per amžius visų kontinentų, klimato juostų ir kultūrų gyventojai instinktyviai žinojo, jog kažkur slypi gydomoji galia, kuri gali atkurti žmogaus kūno galimybes ir funkcijas, grąžinti normalų darbingumą ir gerą sveikatą. Jie tikėjo, kad tam tikromis aplinkybėmis galima kreiptis į šią nesuprantamą jėgą, nes tinkamai iškviesta ji galėtų palengvinti žmogaus kančias. Kiekvienos tautos istorija pateikiama įrodymų apie tokio tikėjimo atvejus.

plačiau
 
Fiziologija: kelias į meistriškumą (1)
Fiziologija: kelias į meistriškumą (1)

Fiziologija – pats galingiausias instrumentas, leidžiantis mums akimirksniu pakeisti savo būseną ir gauti trokštamus rezultatus. Senas posakis moko: „Jei norit būti stiprus, dėkis stipriu.“ sunku būtų rasti tikslesnius žodžius.

Kokia yra jūsų fiziologijos būklė, tokia bus ir proto būsena. Fiziologija – didžiausias mūsų pranašumas, nes ji garantuoja greitus ir užtikrintus pokyčius. Fiziologija yra nepaprastai glaudžiai susijusi su vidiniais vaizdiniais. Keisdami fiziologiją, tai yra kūno padėtį, kvėpavimo charakteristikas, raumenų įtempimą, balso toną, tučtuojau pakeiskite savo vidinius vaizdinius ir nuotaiką.

plačiau
 
Fiziologija: kelias į meistriškumą (2)
Fiziologija: kelias į meistriškumą (2)

Ir ką aš tada darau? Pirma, galiu pakeisti žmogaus vidinius vaizdinius. Galiu paskatinti jį pamąstyti, kaip jis jaustųsi sėkmingai perėjęs į kitą žarijų tako pusę. Taip jis sukurtų vidinius vaizdinius, kurie pakeistų jo fiziologiją. Taigi vos per kelias sekundes šis asmuo įeitų į produktyvią būseną, pakistų net jo kvėpavimo ritmas, veido išraiška. Padaręs tai, nurodau jam žengti pirmyn. Ir štai žmogus, ką tik atrodęs taip, lyg būtų prarijęs mietą, dabar ryžtingai eina per žarijas ir kitoje jų pusėje švenčia pergalę prieš save.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   >  >>