į pradžią turinys susisiekite  
Sveikata
Milijonų metų gamtos turtai žmogaus sveikatai
Milijonų metų gamtos turtai žmogaus sveikatai

Gamtinio magnio - kalio - jodo polimineralo Poltavos bišofito kristalų koncentratas su eteriniais aliejais kosmetinėms ir antistresinėms atpalaiduojančioms vonioms, vonelėms, taip pat ir odos šveitimui (pilingui), naudojimui pirtyje.

plačiau
 
Druska – amžinas vaistas
Druska – amžinas vaistas

Druska yra „vaistas“, kurį gydytojai vartoja jau ištisus šimtmečius. Kai kuriose kultūrose druskos vertė yra matuojama auksu, ir iš tikrųjų druską keisdavo į auksą. Dykumų kraštuose žmonės žino, kad druskos vartojimas yra jų išlikimo garantas. Šiems žmonėms druskų klodai yra aukso kasyklų sinonimas.

Po daugelį metų sveikatos specialistų ir žiniasklaidos kartojamų teiginių, kad druska kenkia sveikatai, druska vėl pripažįstama ir suvokiama kaip svarbus maisto papildas.

plačiau
 
46 priežastys, kodėl jūsų kūnui reikia vandens kasdien
46 priežastys, kodėl jūsų kūnui reikia vandens kasdien

Tik vanduo (tirpiklis) reguliuoja visas organizmo funkcijas, tarp jų ir visų kietųjų medžiagų (tirpinių) veikimą. Šis paradigmos perkėlimas yra didelis medicinos mokslo pagrindų perversmas. Dėmesio perkėlimas yra atsakymas į iš esmės kitokį visų mokslo disciplinų traktavimą ateityje, įskaitant medicinos ir biochemijos pagrindus. Galų gale šis naujas dėmesio centras pakeis bet kurios mokslo disciplinos tyrimų struktūrą.

Yra daug priežasčių, dėl kurių mes turime rimtai atkreipti dėmesį į kasdieninį vandens vartojimą.

plačiau
 
Galvos skausmai, migrena ir dehidratacija
Galvos skausmai, migrena ir dehidratacija

Smegenys labai jautriai reaguoja į dehidrataciją ir kūno šilumos reguliavimą. Smegenys negali pakęsti per didelės šilumos. Jų fermentų sistemos labai jautriai reaguoja į temperatūros svyravimus. Kai kūnui trūksta vandens ir kyla pavojus išsausėti arba perkaisti dėl per storų apklotų naktį, smegenys pirmiausia gina savo interesus kitų kūno audinių sąskaita.

plačiau
 
Kūno masažas su kefyru ir jogurtu
Kūno masažas su kefyru ir jogurtu

Kūno oda, kaip ir veido oda bei plaukais, irgi reikia nuolat rūpintis, ją puoselėti. Puikios būklės oda – tai ne tik švari, bet ir sveika, daili. Tokių rezultatų pasiekti padės odai nuolat skiriamas pakankamas dėmesys. Taigi 2 – 3 kartus per savaitę būtina atlikti masažą, kuris tonizuoja odą, suaktyvina jos apykaitos procesus. Yapč odai naudingas masažas naudojant kefyrą ir jogurtą. Šį masažą reikėtų atlikti prieš prausiantis po dušu.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   >  >>