į pradžią turinys susisiekite  
Sveikata
Vandenį gerti sveika
Vandenį gerti sveika

Visi mes žinome, kad  vanduo yra būtinas mūsų organizmui. Bet ar tikrai stengiamės, kad organizmas gautų jo pakankamai ?

Vanduo – vienas iš  svarbiausių junginių. Pakanka pastebėti, kad plaučiai sudaryti iš 90 %, smegenys –  iš 80 %, kraujas –   iš 82 %, raumenys – iš 75 % ir kaulai –  iš 22 % vandens. Organizme sumažėjus vos 2 % vandens, atsiranda aiškūs dehidratacijos požymiai.

plačiau
 
Druskos organizme. Šalinti ar ne ?
Druskos organizme. Šalinti ar ne ?

Nuomonių šiuo klausimu yra įvairių. Kai kurie medikai teigia, kad žmogaus organizmas ne šiukšliadėžė ir jokios druskos, šlakai ir panašios bjaurastys jame nesikaupia.

Tuo metu liaudyje vyrauja nuomonė, kad druskas  organizme kaupiame pamažu, nepastebėdami ir pamiršdami jas išsivalyti… kol nepradedame traškėti ir girgždėti.    Druskų perteklius sukelia stuburo, sąnarių ligas ir jų deformaciją, kenkia kraujagyslėms.  Todėl, druskas iš organizmo turėtumėme šalinti reguliariai.

Tiems, kurie laikosi pastarosios nuomonės, siūlome keletą naminių druskų šalinimo iš organizmo receptų.

plačiau
 
Vandens stiklinė ryte - vietoje kavos
Vandens stiklinė ryte - vietoje kavos

Ryte vos nubudus išgerkite stiklinę vandens su šviežiai išspaustomis citrinos sultimis.

Citrinoje daug vitamino C ir kalio. Citrina stiprina nervų sistemą, gerina galvos smegenų darbą ir padeda reguliuoti kraujospūdį bei didina imunitetą.

plačiau
 
Kaip apsisaugoti nuo erkių natūraliomis priemonėmis?
Kaip apsisaugoti nuo erkių natūraliomis priemonėmis?

Erkės priklauso voragyviams ir yra gausiausia jų grupė. Daugumai erkių reikalingas kitas gyvas padaras, šiuo atveju gyvūnas arba žmogus, kurio krauju erkė maitinasi. Erkė yra ypatinga tuo, kad jai reikia gerokai daugiau kraujo nei kitiems parazitams. Jeigu įsisiurbusios erkės nepastebime, ji gali siurbti kraują net iki 12 dienų.

 

Tad būnant gamtoje nepamirškime įvairių apsauginių priemonių.

plačiau
 
Kaip kovoti su uodais?
Kaip kovoti su uodais?

Uodų, mašalų ar kitų vabzdžių įgėlimai – neatskiriama lietuviškos vasaros dalis. Šiltos vasaros malonumus dažnai užtemdo nesukaičiuojami spiečiai kraujasiurbių.

Nuo vabzdžių įkandimų apsisaugoti galima įvairiai. Rengiantis šviesiais, kuo daugiau kūno dengiančiais drabužiais. Nors uodai įsigudrina kąsti per drabužius, tačiau šviesi apranga padės greičiau pastebėti erkes.

Pastaruoju metu itin išaugęs susidomėjimas eterinių aliejų galimybėmis atbaidyti nepageidaujamus vabzdžius.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   >  >>