į pradžią turinys susisiekite  
Sveikata
Gydytojas – vanduo (1)
Gydytojas – vanduo (1)

Vanduo: nuodas ar vaistas?

Kiekvienas norime atrodyti jaunas ir nesenti. Todėl nuolat ieškome stebuklingų jaunystės receptų, taikome įvairiausias dietas, vartojame brangią kosmetiką, kremus ir kt. Bet šiomis priemonėmis kovojama vien tik su senėjimo padariniais. Organizmo senėjimas prasideda mūsų viduje. Viena iš pagrindinių priežasčių yra vanduo, kurį geriame ar su kuriuo ruošiame valgį.

plačiau
 
Gydytojas – vanduo (2)
Gydytojas – vanduo (2)

Struktūrizuotas“ vanduo sveikatai naudingiausias

Naudingiausias žmogui „struktūrizuotas“ vanduo. Gamtoje tokio vandens būna daržovėse, vaisiuose, jų sultyse ir ištirpusiame lede. Mokslininkus sudomino toks faktas: kodėl jakutai – Rusijos šiaurėje gyvenanti tauta – vidutiniškai gyvena ilgiau nei šimtą metų? Jie neturi nei vandentiekio, nei šulinių, nedaug valgo daržovių ir vaisių, išvis maitinasi labai kukliai ir dažniausiai neserga. Pasirodo, mįslė įmenama labai paprastai – nuo senų senovės jakutai naudojo vandenį iš sukapotų ledo gabalų. Ką ištirpdydavo saulė, tą ir gerdavo.

plačiau
 
Gydytojas – vanduo (3)
Gydytojas – vanduo (3)

Kaip gerti vandenį?

Geriausia vandenį gerti vos nubudus, tik pirmiau reikia išskalauti burną, o tada jau galima išgerti pusę ar visą stiklinę. Geriausia vanduo iš ištirpusio ledo. Patartina gerti mažais gurkšneliais, geriau šaltą, nes šaltas vanduo (išgertas dar nevalgius) „paskatins“ storąją žarną sukrusti (ypač tinka tiems, kuriuos kamuoja vidurių užkietėjimai).

plačiau
 
Laimės dėsniai?
Laimės dėsniai?

Nesijaučiate laimingi? Kaip rašo portalas anomalija.lt ko gero nesilaikote Visatos dėsnių.

Dažnai žmonės skundžiasi gyvenimu ir klausia savęs kodėl jis toks jiems neteisingas ir negailestingas. Tačiau mažai kas žino, jog ne pasaulis kaltas, o tiesiog mes patys kažką darome ne taip. O dar dažniau mes tiesiog nežinome kaip daryti teisingai.

Tai, ką žmonės vadina likimu, iš tiesų yra griežti Visatos dėsniai, kurie veikia mūsų gyvenime. Kai gyvenime prasideda problemos, dažniausiai mes kaltiname kitus žmones ir aplinkybes. Mes jų nekenčiame, kovojame su jais ir stengiamės pašalinti iš savo gyvenimo. Ir nesuprantame, kad jie – tiesiog likimo vykdytojai, o likimo šaknys – mumyse.

plačiau
 
Osteoporozės profilaktikai – ir mineralai
Osteoporozės profilaktikai – ir mineralai
Specialistų teigimu, visuomenei senstant, šia liga sergančiųjų ir dėl to negalinčių gyventi visavertį gyvenimą kasmet tik daugėja. Todėl osteoporozės gydymui bei profilaktikai pasitelkiami vis naujesni mokslo laimėjimai medicinos ir fizioterapijos srityse.
„Kaulus stiprinti reikia nuo jaunystės – rūpintis, kad maiste būtų pakankamas kalcio ir vitamino D kiekis, gera hormonų veikla ir netrūktų fizinio aktyvumo, – sako Lietuvos osteoporozės fondo pirmininkas, prof. Vidmantas Alekna. – Yra osteoporozę lemiantys neišvengiami rizikos veiksniai, tokie kaip moteriška lytis, menopauzė, paveldėta kaulų struktūra, tačiau mitybos reguliavimas, žalingų įpročių atsisakymas priklauso tik nuo mūsų valios pastangų ir sąmoningumo“.
plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   >  >>