į pradžią turinys susisiekite  
Sveikata
Magnetinė terapija
Magnetinė terapija

Iki šių laikų buvo manoma, kad žmogaus organizme nėra magnetinių receptorių, būdingų  atskiroms gyvūnų rūšims. Bet prieš kelis metus Kalifornijos technologijos instituto  mokslininkams pavyko aptikti mikroskopiško dydžio magnetines daleles žmogaus smegenyse,  ypač smegenų žievėje. Jos tokios smulkios, kad ilgą laiką nepavyko jų surasti net  sudėtingiausios aparatūros pagalba. Taip pat jau nustatyta, kad žmogaus kraujas ir raumenys  irgi silpnai reaguoja į magnetinį lauką ir tai teigiamai veikia medžiagų apykaitą ląstelėse,  stimuliuoja žmogaus gyvybinę energiją.

plačiau
 
Vibroakustinė terapija
Vibroakustinė terapija

Gyvi organizmai – sudėtingi organizmai. Ir ko tik juose nevyksta! Įvairiausios cheminės reakcijos, fizikiniai procesai, jau nekalbant apie neapčiuopiamus dvasinius potyrius ir įvairiausius žmogaus sielos virpėjimus. Vienas iš tokių mažai pažintų vyksmų- mikrovibracija.
Gyvūnų ir žmogaus organizmuose mikrovibracija vyksta savaime. Mikrovibracijos šaltinis yra raumenų ląstelių, sudarančių 60% kūno svorio ir išeikvojančių net 80% organizmo energijos, aktyvumas. Beveik pusė šios energijos gyvūnų ir žmogus organizmai išeikvoja mikrovibracijai. Pritrūkus  energijos išteklių mikrovivibracijai , ištinka mirtis.

plačiau
 
Ar bakterijos gali būti geros?
Ar bakterijos gali būti geros?

Bakterijos yra visur – aplink mus ir net mumyse. Jos yra neatskiriama mūsų gyvenimo dalis. Apskritai visa gyvybė žemėje gyvena simbiozėje su mikroorganizmais – grybeliais, virusais, bakterijomis. Be jų ji, tiesiog, negalėtų išgyventi. Kiekvieno mūsų viduje egzistuoja daugiau nei 500 skirtingų bakterijų rūšių. Iš viso mūsų organizme jų būna daugiau nei po 100 trilijonų ląstelių. Tuo tarpu grynai „žmogiškoji“ žmogaus dalis sudaryta vos iš kelių trilijonų ląstelių, todėl kažkuria prasme galima teigti, kad žmogus sudaro mažesniąją savo organizmo dalį.

plačiau
 
Saulės kremai ir odos vėžys
Saulės kremai ir odos vėžys

Atšilus orui vis dažniau spaudoje, internete pasirodo straipsniai apie saulės sukeltą odos vėžį ir saulės kremų naudojimo būtinumą. Dažnai net nesusimastome kiek vis dėl to tiesos yra šiose (dažniausiai pačių kremų gamintojų užsakytuose) straipsniuose.

Nepaneigiama tiesa ta, jog saulė yra naudinga ir reikalinga žmonių organizmui. Organizmas būdamas saulėje gamina vitaminą D, kuris reguliuoja mineralinių medžiagų (kalcio, fosforo, magnio) apykaitą, taip pat saugo nuo osteoporozės, padeda greičiau iš organizmo pašalinti toksiškai veikiantį šviną.

plačiau
 
Ar tikrai pieną gerti sveika?
Ar tikrai pieną gerti sveika?

Nuo vaikystės mums buvo įprasta girdėti, jog pieną gerti – sveika. Dauguma gydytojų ir mitybos specialistų teigia, kad pienas  - svarbi  mitybos raciono dalis, jame gausu kalcio būtino kaulams ir dantims stiprinti, kraujo apytakai gerinti, normaliam raumenų darbui užtikrinti. Paskutiniu metu vis dažniau pasigirsta kalbų,  jog pienas ne tik nėra sveikas, bet ir visiškai nereikalingas  žmogaus organizmui.

Gamta sutvarkė taip, jog nė vienas pasaulio žinduolis (išskyrus žmogų) nesimaitina pienu. Kalbant apie kates, lakti pieną išmokėme mes,  žmonės, o katės, kurios pieno nelaka gyvena dvigubai ilgiau.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   >  >>