į pradžią turinys susisiekite  
Sveikata
Klaidos, kurios skatina antsvorį
Klaidos, kurios skatina antsvorį

Didysis Viktoras Hugo rašė: jeigu žmogus ko nors nesupranta, tai to ir nepasieks. Antsvorio atžvilgiu tai reiškia, kad jeigu nesuprasite klaidų, kurios jį skatina, niekados ir nesuliesėsite.

Skaitykite atidžiai, nes kiekviena toliau aprašoma klaida didžia dalimi gali būti Jūsų antsvorio priežastis. Pasistenkite ją pašalinti iš savo kasdieninio gyvenimo. Pasekmės, kurios Jūsų lauks, maloniai nustebins.

plačiau
 
Kaip jūs prakaituojate?
Kaip jūs prakaituojate?

Susitikę su draugais, pažįstamais mes, paprastai klausiame: „Kaip jūs gyvenate?“ O štai senovės egiptiečiai teigė, kad trumpam susitikus, nė prie ko analizuoti savo buitį. Jie klausdavo konkrečiai: „Kaip jūs prakaituojate?“ Ir viskas pasidarydavo aišku. Jeigu žmogus gerai prakaituoja, tai čia tikras sveikatos požymis.

plačiau
 
Išorinė kūno higiena – dantų valymas
Išorinė kūno higiena – dantų valymas

Be abejo, apie išorinę higieną išmanome daug daugiau nei apie vidinę. Bet ar visada mūsų išmanymas duoda gerus rezultatus? Pavyzdžiui, įpratome kasdien valyti dantis, kai kurie net po 2-3 kartus. Ilgai triname dantis šepetėliu, naudojame įvairiausias pastas ir stebimės, kodėl po tokios kruopščios priežiūros dantys pradeda gesti, atsiranda parodontozė. Sunku sutikti žmogų, kurio dantys būtų sveiki. Kur slypi priežastis?

plačiau
 
Išorinė kūno higiena – nosies ir ausų išvalymas
Išorinė kūno higiena – nosies ir ausų išvalymas

Gaila, kad skirtingai nei dantų valymas, nosies valymo procedūra daugumai žmonių neįprasta. Gleivių užkimšta nosis – neabejotinas daugelio palydovas. Ir čia turime omenyje ne tik apsunkintą kvėpavimą bei sutrikusią uoslę, bet ir sutrikusią energetinę organizmo pusiausvyrą, kuri sukelia didelius sveikatos negalavimus. Pateikiama informacija Jums dažniausiai žinoma, bet štai keletas pastabų dėl kvėpavimo per nosį.

plačiau
 
Vidinė kūno higiena – kaulų ir sąnarių valymas
Vidinė kūno higiena – kaulų ir sąnarių valymas

Nelengva būtų surasti žmogų, kurio nekamuotų sąnarių ir kaulų skausmai. O tam, kuris kenčia, visai nesvarbu, kaip pavadinsime jo ligą: reumatu, artritu ar osteoporoze. Skausmas nesumažės. Tokių ligonių sutikta nemažai. Tarp jų buvo vaikų, jaunuolių, vidutinio amžiaus žmonių. Bet ypač gaila vyresnio amžiaus asmenų, nes jie kaip niekas kitas būna nelaimingi ir liūdni. Jaunesnieji nepastebi jų kančių, nors vis rečiau galima gatvėse išvysti guvų ir besidžiaugiantį gyvenimu pagyvenusio amžiaus žmogų.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   >  >>