į pradžią turinys susisiekite  
Virtuvėlė
Actą gaminame namuose

Vaisių actą galima pasigaminti iš įvairių rūšių vaisių, tačiau ko gero labiausiai tam tinka obuoliai.  Obuoliai nebrangūs ir tikrai prieinama kiekvienam, tad kodėl gi nepabandžius: tiks ir salotoms pagardinti, ir  sveikatos gerinimui.  Teigiama, kad obuolių actas padeda ivairiausių negalavimų atvejais.

Tiems, kam neužteks kantrybės, teks salotoms naudoti pirktą parduotuvėje, o maisto papildų - obuolių acto kapsulių taip pat galima įsigyti.

plačiau
 
Sulčių terapija

Sultys iš organizmo išplauna senas, negyvas ląsteles, padeda tirpinti susikaupusias druskas, tirpdo kepenų ir inkstų akmenis, taip pat yra svarbi priemonė, gelbstinti nuo įvairių navikinių ligų. Daugelis baiminasi vartoti šviežiai paruoštas sultis, nes dabar dėl vaisių ar daržovių gražesnės išvaizdos ar greitesnio „nokimo“ augintojai dažnai naudoja cheminius junginius.

plačiau
 
Augalų sultys – sveikatos šaltinis (1)

Spaudžiame: burokų, morkų, šviežių kopūstų, bulvių, kopūstų, agurkų, paprikų, špinatų sultis.

Sultys iš organizmo išplauna senas, negyvas ląsteles, padeda tirpinti susikaupusias druskas, tirpdo kepenų ir inkstų akmenis, taip pat yra svarbi priemonė, gelbstinti nuo įvairių navikinių ligų.

plačiau
 
Augalų sultys – sveikatos šaltinis (2)

Daugelis baiminasi vartoti šviežiai paruoštas sultis, nes dabar dėl vaisių ar daržovių gražesnės išvaizdos ar greitesnio „nokimo“ augintojai dažnai naudoja cheminius junginius.

Verta prisiminti, kad ruošiant sultis net paprasta sulčiaspaude visos kenksmingos cheminės medžiagos lieka išspaudose. Sultys tėra tik „struktūrizuotas“ vanduo, vitaminai, mikroelementai ir organizmo lengvai įsisavinamos druskos.

plačiau
 
<<  <  1   2   3