į pradžią turinys susisiekite  
Žodynėlis
B

Bazinis aliejus – tai augalinis aliejus gaunamas iš augalų riebalinės dalies, paprastai iš sėklų, grūdų arba riešutų. Jis naudojamas skiedžiant eterinius bei kitus aliejus.

 

Bišofitas yra natūralus mineralas kurio sudėtyje yra net 65 periodinės lentelės elementai. Ekologiniu požiūriu bišofitas yra visiškai švari medžiaga, išgaunama daugiau kaip iš 2,5 km gylio.

 

Beržų ekstraktas naudojamas plaukams prižiūrėti, jame esančios medžiagos skatina plaukų augimą, saugo nuo slinkimo, aktyvina kraujotaką.  Ekstraktas  sutraukia poras, mažina odos uždegimus, švelnina ir balina odą.

 

Beta-gliukanas - tirpi skaidulinė medžiaga, gaunama iš duonos mielių, avižų, miežių ir kai kurių grybų. Beta-gliukanas suaktyvina ląstelių, atsakingų už imunitetą (makrofagų) veiklą, skatina epidermio augimą – pagreitina epidermio ląstelių atsinaujinimą, taip pat skatina ir angiogenezę – procesą, kurio metu odoje formuojasi nauji kapiliarai. Paprastai kalbant, šio elemento dėka jie daug aktyviau naikina svetimkūnius bei išsigimusias ląsteles. Beta gliukano dedama į priemones, skirtas jautrios, brandžios odos priežiūrai.

 

Bičių vaškas - iš bičių korių surinkta riebi masė, dažnai naudojama makiažo priemonių, lūpų dažų ir akių šešėlių gamyboje. Bičių vaškas suminkštėja nuo kūno temperatūros, taip užtikrindamas produkto atsparumą ir glotnumą.

 

Biotinas, kitaip žinomas kaip vitaminas H ar B7, yra vandenyje tirpus B vitaminų kompleksas. Biotinas būtinas ląstelių augimui, riebalinių rūgščių gamybai.